Mobilya Tekerleği

Mobilya tekerleği  evlerimizde, ofis, işyeri, ve bir çok ortamda bulunan masalar, servis, koltuklar, gibi eşyalarımızda  kullanılan teker çeşitleridir. Bu çeşit teker ve tekerlekler  modellere ayırılarak bütün eşyaları uygun olarak üretilmiştir. üretilen tekerlerin boyları , ebatları,hacimleri,çapları,özellikleri, farklı olarak  dekoratif modeller , sanayi modelleri, hastane ekipman modelleri, medikal ve ekipman tekerlekleri, yedek tekerler, koltuk tekerleri,masa ve sehpa tekerleri,küçük tekerlek çeşitleri,tekerlek modelleri,konteynr tekerleri , market arabaları tekerlekleri,soğutucu ve ısıtıcı tekerleri gibi bir çok  sınıfa ayrılmış 1000 lerce modeli bulunan  HTS teker sistemleri HTS markasıyla  Türkiye ve dünyaya hizmet vermektedir.

Teker Nedir?

Teker Nedir?

Teker  hayatımızın nerdeyse her alanında  kullandığımız  eşyalarımızı daha  modüler daha  kolay taşıma yer değiştirme  kısacası hayatımızı kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir.
Tekercik‘de denilebilen  küçük tekerlek modelleri  araba  ve ağır sanayi  tekerlekleri havalı tekerlekler‘den  farklı olarak  mobilya tekerlekleri , hastane ekipmanlarında kullanılan tekerlekler
valiz , bavul taşıma tekerlekleri , koltuk ve  buz dolabı gibi ev eşyalarında bulunana tekerlekler  tarım ve inşaat alanında  kullanılan el arabası tekerlekleri  olarak bir çok model  ve ihtiyaç için üretimlerimiz  vardır.

Tekerlek

Tekerlek

Tekerlek sistemleri günümüzde  çok gelişmiş ve  bir çok alana hitap etmektedir. ana  kategori olarak  bizim ütim yaptığımız tekerlek sistemleri mobilya tekrleği , afis tekerlekleri,koltuk tekerlekleri,hastane tekerlekleri olarak  birden fazla  sektörde kullanılmaktadır.
Üretimi yaptığımız  1000+  faydalı modellerle sizleri hayatını kolaylaştırmakla beraber  yükünüzü hafifletiyoruz.

Sanayi Tekerlekleri 
Sanayi tekerleri daha  güçlü  daha fazla ağırlık kaldırma kapasitesine sahip tekerlekler  olduğu  için  sanayide kullanılan  ağır makinelerin  kolay haraket edebilmesi amacıyla üretilmektedir. tabiki makineler çalışırken sallanabileceği düşünülerek bu tekerleklere fren sistemi ilave edilmiştir.

Teker

Teker

Teker mobilya tekerlekleri , sanayi tekerlekleri ,yedek tekerler , bir diğer ismi ile ruletler bu alanda  kendini geliştirmiş 33 yıllık deneyime sahit hts teker  üretimleri ve faydalı modelleriyle  sektörün öncü firmalarından olmuştur. sektörün ihtiyacını saptayıp   ihtiyacı cevap verebilmek için sürekli araştırma  geliştirme  ve  üretim  kısımlarında  uzman personeller  mühendisler tarafından  tekerlek üretimleri yapılmaktadır.